Lidhje

Ulqini përgatitet për sezonin turistik


Komuna bregdetare e Ulqinit po bën përgatitjet për mbarëvajtjen e sezonit turistik duke përmirësuar infrastrukturën, si dhe me projekte për pastërtinë e ambjentit dhe akomodimin e turistëve. Manifestimi tradicional “Të gjithë për turizmin”, i cili u mbajte në fillim të këtij muaji, mblodhi me mijëra mysafirë nga rajoni e posaçërisht nga Kosova, të cilët hapen sezonin turistik dhe bënë promovimin e tij.

Ulqini përgatitet për sezonin turistik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG