Lidhje

Ulqini përgatitet për sezonin turistik


Në Bregdetin e Ulqinit janë bërë përgatitjet për sezonin turistik që sjell në këtë qytet turistëve nga rajoni dhe Europa. Organizata Turistike e Ulqinit në bashkëpunim me operatorët privatë thotë se çdo gjë është gati për një sezon të suksesshëm dhe më cilësor se vitet tjera. Plazhet e Ulqinit janë të njohura për një turizëm të zhvilluar, ku vija bregdetare konsiderohet si zona me potencial më të lartë turistik në Adriatik.

Ulqini përgatitet për sezonin turistik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG