Lidhje

Sporti "Kite Surf" në Ulqin


Sporti "Kite Surf" në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Në bregdetin e Ulqinit po praktikohet një sport i llojit të veçantë i ashtuquajtur Kite Surf. Ndërkohë, klubi i parë dhe i vetmi në Mal të Zi “Dulcinium Kite Surt” është shndërruar në një shkollë të mirëfilltë në trajnimin e këtij sporti.

XS
SM
MD
LG