Lidhje

Vau i Dejës dhe mungesa e investimeve


Vau i Dejës dhe mungesa e investimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Rrethet e vogla, në zonën Veriore të Shqipërisë, vazhdojnë të përballen me probleme infrastrukture, punësimi dhe mungesën e financimeve nga buxheti i shtetit. Përballë kësaj situate, një pjesë e njësive vendore po përpiqen të tërheqin investime nga donatorë të huaj.

Vau i Dejës dhe mungesa e investimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

XS
SM
MD
LG