Lidhje

Vazhdon operacioni antikanabis "Dukagjini"


Në ditën e shtatë të operacionit policor antikanabis "Dukagjini", rreth 150 forca të policisë janë përqendruar në komunën e malore të Temalit. Ndërkohë, ka shkuar në katër numri i përsonave të arrestuar për kultivim të drogës dhe kundërvënie me armë ndaj forcave policore. Deri tani, në Dukagjin janë asgjësuar më shumë se 100 mijë bimë narkotike, sipas policisë, por ky numër pritet të rritet me vazhdimin e operacionit.

Vazhdon operacioni antikanabis "Dukagjini"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

XS
SM
MD
LG