Lidhje

Diskutime mbi të ardhmen e lumit Vjosa


Devijimi i lumit Vjosa
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00
Në Shqipëri dhe Greqi vazhdojnë diskutimet për mbrojtjen e Ekosistemit të Lumit Vjosë. Sekretarja e Përgjithshme e Prefekturës së Janinës tha se propozimi për devijimin e ujrave në anën greke është një propozim i vjetër dhe Greqia do të ndjekë direktivat e Bashkimit Europian për menaxhimin e ujërave.

Devijimi i lumit Vjosa
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00
XS
SM
MD
LG