Lidhje

Berisha: Nuk ka propozim nga ndërkombëtarët për zgjidhjen e krizës politike

  • Armand Mero

Berisha: Nuk ka propozim nga ndërkombëtarët për zgjidhjen e krizës politike

Në Shqipëri, Kryeministri Sali Berisha përgënjeshtroi sot në mënyrë kategorike deklarimet e djeshme të ambasadorit të OSBE-së, sipas të cilit shumica dhe opozita kishin në tryezë një projekt kompromisi, të cilin duhet ta merrnin në konsideratë. Kryeministri tha se ai nuk ka asnjë projekt marrëveshjeje dhe se çdo gjë tjetër është gënjeshtër e bazuar mbi trillimin.

XS
SM
MD
LG