Lidhje

Votimet për pushtetin vendor në Tiranë


Votimet për pushtetin vendor në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Në Tiranë, mbështetësit e opozitës zhvilluan protesta simbolike pranë qendrave të votimit. Ndërsa një pjesë tjetër qytetarësh votonin dhe largoheshin të qetë nga shkollat, ku janë zakonisht qendrat e votimit. Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, njofton nga Tirana.

Votimet për pushtetin vendor në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG