Lidhje

Votimet për pushtetin vendor në Tiranë


Votimet për pushtetin vendor në Tiranë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Në Tiranë, mbështetësit e opozitës zhvilluan protesta simbolike pranë qendrave të votimit. Ndërsa një pjesë tjetër qytetarësh votonin dhe largoheshin të qetë nga shkollat, ku janë zakonisht qendrat e votimit.

XS
SM
MD
LG