Lidhje

Vullnetarët, printer 3D për paisjet mbrojtëse mjekësore


Vullnetarët, printer 3D për paisjet mbrojtëse mjekësore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Kërkesa për mburoja fytyre dhe për maska të modelit N95, është shumëfishuar gjatë krizës së koronavirusit. Vullnetarë që njohin printimin tredimensional janë hedhur në mbështetje të mjekëve dhe infermierëve.

XS
SM
MD
LG