Lidhje

Rreziku i zjarreve në pyje dhe kullota


Zjarret në pyje dhe kullota janë shfaqur me rrezik dëmtimesh të mëdha për mjaft zona në jug të Shqipërisë. Edhe këtë vit shumica e zjarrvënieve janë sipas autoriteteve vepra të barinjve që kërkojnë të ripërtërijnë kullotata verore.

Zjarret në pyje dhe kullota në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

XS
SM
MD
LG