Lidhje

Interviste me Johnathan Moore Shefi i Zyrës së Departamentit të Shtetit për Çështjet e Evropës Jugore dhe Qendrore
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:11 0:00
XS
SM
MD
LG