Lidhje

Tiranë: Koncensionet dhe PPP-të krijuan 11.4 për qind detyrime të mbartura për buxhetin në raport me GDP-në
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00
XS
SM
MD
LG