Lidhje

Ditari - Pakti i ri i sigurisë mes SHBA-së, Britanisë dhe Australisë shkakton reagime nga Franca dhe Kina
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00
XS
SM
MD
LG