Lidhje

SHBA, sanksione kundër Gruevskit, ish-zyrtarëve dhe personave të tjerë në Ballkanin Perëndimor, përfshirë Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00
XS
SM
MD
LG