Lidhje

Çështjet që u diskutuan në takimin e G-20ës në Romë


Çështjet që u diskutuan në takimin e G-20ës në Romë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në takimin e G-20-ës në Romë këtë fundjavë udhëheqësit e ekonomive më të mëdha të botës diskutuan çështje me interes të përbashkët, duke përfshirë rimëkëmbjen nga pandemia dhe ndryshimet klimatike.

XS
SM
MD
LG