Lidhje

Çelja e shkollave në Shqipëri; Ekspertët: qeveria e paqartë, s'ka infrastrukturë


Çelja e shkollave në Shqipëri; Ekspertët: qeveria e paqartë, s'ka infrastrukturë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:28 0:00

Fillimi i vitit të ri shkollor në Shqipëri bazuar në protokollin e Ministrisë së ShëndetësiSë dhe udhëzuesin e Ministrisë së Arsimit, po shoqërohet me debate dhe analiza për shkak të pandemisë së COVID- 19.

XS
SM
MD
LG