Lidhje

Gashi: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për presidenten, i paarsyeshëm


"Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për presidenten është i paarsyeshëm"- kështu është shprehur gjatë intervistës për Zërin e Amerikës zoti Arben Gashi, kryetar i komisionit parlamentar për legjislacionin.
Gjithashtu gjatë intervistës në programin tonë televiziv Ditari, ai foli edhe për çështjen e veriut të vendit si dhe marrëdhëniet në politikën e brendshme kosovare

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG