Lidhje

Niveli i papunësisë në Pukë


Në prag të zgjedhjeve parlamentare të 23 qershorit, partitë politike po i kushtojnë vëmendje të vecantë problemeve të punësimit duke premtuar hapjen e mijëra vendeve të reja të punës. Sidomos në rrethet Veriore të Shqipërisë, niveli i papunësisë vazhdon të jete tejet i lartë dhe partitë politike nuk po paraqesin alternativa konkrete për këtë pjesë të vendit, se si mund të ulet niveli i papunësisë.

Papunesia ne Puke
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00
XS
SM
MD
LG