Lidhje

Sunny, qen i ri për familjen Obama


Bo (L) and Sunny, the Obama family's new puppy, are pictured on the South Lawn of the White House in Washington in this photo released on August 19, 2013 by the White House. The White House announced a new resident on Monday. Sunny, a one-year-old Portugu
Shtëpia e Bardhë njoftoi dje se familja Obama ka tani edhe një qen tjetër. Ajo e ka emrin Sunny dhe është i së njëjtës racë portugeze me qenin tjetër të familjes së parë, Bo. Shtëpia e Bardhë tha se kjo lloj race qensh i pëlqen familjes Obama, edhe për shkak se nuk shkakton alergji. Sunny lindi një vit më parë, në muajin qershor, në Miçigan dhe dje ajo u bë banorja më e re e Shtëpisë së Bardhë.

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG