Lidhje

Atmosfera e festave në jug të Shqipërisë


Atmosfera e festave në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Atmosfera e Festave të fundvitit po ndihet në Jug të Shqipërisë në mjaft aktivitete që organizohen si nga njësitë vendore , por edhe institucionet. Qendra “Idea” është në Gjirokastër një njësi e vogël biznesi që po nxit zbukurimet dhe shpërndarjen e produkteve që e bëjnë atmosferën e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri edhe më festive.

Atmosfera e festave në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

XS
SM
MD
LG