Lidhje

Rezultatet e zgjedhjeve në Veri


Bashkite ne Veri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Bashkite ne Veri

Në Veri të Shqipërisë, ishin bashkitë e Pukës, Fushë Arresit dhe Hasit që përfunduan të parat procesin e numërimit te votave, duke konfirmuar fitoren e kandidatëve të Aleancës për Shqipërinë Europiane.

Nderkohë, në bashkitë Shkodër, Lezhë dhe Kukës vazhdon numrimi i votave dhe kandidatët e djathtë, për momentin janë në avantazh.

Bashkite ne Veri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

XS
SM
MD
LG