Lidhje

Panairi i Ulqinit për trashgiminë dhe artizanatin


Në Ulqin është duke u mbajtur panairi i tretë kushtuar trashëgimisë dhe artizanatit ku marrin pjesë gati 100 artizanë nga trevat e ndryshme të rajonit. Në panair janë paraqitur punime të dores me motive karakteristike, punime në dru si dhe prodhime tjera artizanale.

Panairi i punimeve artizane në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

XS
SM
MD
LG