Lidhje

Nishani në Shkodër, uron Pashkët


Presidenti Nishani uron Pashkët në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Presidenti Nishani uron Pashkët në Shkodër

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani ishte sot në mesditë në Arqipeshkvinë e Shkodrës, nga ku përcolli urimet për Pashkët.

Presidenti Nishani tha se Pashkët e këtij viti janë të veçanta për mbarë kombin shqiptar pasi pritet shenjtërimi i Nënë Terezës dhe shpallja Martirë e klerikëve shqiptarë të pushkatuar nga regjimi komunist për shkak të besimit të tyre në fe.

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG