Lidhje

Kosova feston pavarësinë e SHBA


Kosova feston 240 vjetorin e pavarësisë së SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Kosova po e shënon me veprimtari të ndryshme ditën e pavarësisë së Amerikës. Në urimet me rastin e këtij përvjetori, është theksuar se mbështetja e Shteteve të Bashkuara në çdo hap të ecjes së Kosovës drejt lirisë, pavarësisë dhe zhvillimit ka qenë vendimtare dhe e pazëvendësueshme.

Kosova feston 240 vjetorin e pavarësisë së SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG