Lidhje

Flekenshtajn, Evropa pret miratimin e reformës


Raportuesi i PE per reformen ne drejtesi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Raportuesi i PE per reformen ne drejtesi

Në Tiranë, raportuesi i parlamentit europian për Shqipërinë, Knut Flekenshtajn, deklaroi se Europa po pret që parlamenti i Shqipërisë ta miratojë reformimin e sistemit të drejtësisë.

Pas takimeve me politikanë të qeverisë dhe opozitës, ai tha se tani është koha e të vërtetës; për të parë kush është pro reformës në drejtësi dhe kush është kundër saj.

Raportuesi i PE per reformen ne drejtesi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG