Lidhje

Diplomati Shaban Murati publikon librin “Ballkani Faustian”


Autori Shaban Murati publikon librin “Ballkani Faustian”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Tiranë, diplomati dhe publicisti Shaban Murati publikoi sot librin “Ballkani Faustian”. Zoti Murati thotë se studimi synon të ndriçojë disa çështje enigmatike të diplomacisë, që rëndojnë mbi Ballkan në të kaluarën dhe në të sotmen. Studiuesi i njohur komentoi edhe mbi zhvillimet e fundit në Maqedoni.

Autori Shaban Murati publikon librin “Ballkani Faustian”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

XS
SM
MD
LG