Lidhje

Tiranë: Analistët komentojnë protestën e opozitës


Tiranë: Analistët komentojnë protestën e opozitës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Në Tiranë, protesta e partisë demokratike të opozitës para selisë së qeverisë hyri sot në ditën e katërt. Protestuesit kërkojnë zgjedhje të rregullta e të garantuara nga një qeveri teknike. Por si i shohin analistët dhe studiuesit e politikës këto zhvillime?

Tiranë: Analistët komentojnë protestën e opozitës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

XS
SM
MD
LG