Lidhje

Intervistë me Klevis Balliun, këshilltar i presidentit të Shqipërisë


Intervistë me Klevis Balliun, këshilltar i presidentit të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:39 0:00

Këshilltari i presidentit të Shqipërisë, Klevis Balliu i tha Zërit të Amerikës se presidenti Bujar NIshani është i gatshëm të jap ndihmën e tij në kapërcimin e krizës politike në vend. Zoti Balliu tha se standarti është më i rëndësishëm se sa data e zgjedhjeve. Gjatë intervistës, ai foli edhe për problemin e drogës, korrupsionin dhe sfida të tjera me të cilat sot përballet Shqipëria.

Intervistë me Klevis Balliun, këshilltar i presidentit të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:39 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG