Lidhje

Intervistë me zotin Skender Asani


Intervistë me zotin Skender Asani, drejtor i Institutit të Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:13 0:00

Intervistë me zotin Skender Asani, drejtor i Institutit të Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Maqedoni

Skënder Asani, drejtor i Institutit të Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Maqedoni, paraqiti mbrëmë dokumente dhe fotografi që flasin për shpëtimin e hebrejve nga shqiptarët gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Intervistë me zotin Skender Asani, drejtor i Institutit të Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:13 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG