Lidhje

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani viziton Kosovën


Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani viziton Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani, po qëndron për një vizitë zyrtare në Kosovë, ku po zhvillon takime me udhëheqësit më të lartë shtetërorë. Në takimin që zoti Nishani pati me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, të dy presidentët thanë se rruga e vetme e Kosovës dhe Shqipërisë është drejt integrimit në Bashkimin Evropian.

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani viziton Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG