Lidhje

Intervistë me z. Gjergj Bojaxhiu, kryetar i partisë "Sfida për Shqipërinë"


Intervistë me z. Gjergj Bojaxhiu, kryetar i partisë "Sfida për Shqipërinë"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:07 0:00

Kryetari i partisë "Sfida për Shqipërinë" Gjergj Bojaxhiu, propozon një kufizim të ndjeshëm të mandateve dhe pushtetit të politikanëve. Gjatë intervistës me korrespondentin tonë Ilirian Agolli zotin Bojaxhiu thotë gjithashtu se Shqipëria ka nevojë të kryejë një proces vetingu edhe ndaj politikanëve e pasurive të tyre.

Intervistë me z. Gjergj Bojaxhiu, kryetar i partisë "Sfida për Shqipërinë"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:07 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG