Lidhje

Intervistë me Ing.Pano Zhonga, banor i Hjustonit


Intervistë me zotin Pano Zhango, banor i Hjustonit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:04 0:00

Inxhinieri nga Shqipëria, Pano Zhonga jeton në një lagje në veriperëndim të Hjustonit, e cila u godit nga uragani Harvey. Ai thotë se banorët e lagjes ishin të frikësuar nga uragani i fuqishëm dhe kanë lëvizur gjërat në katet e dyta të shtëpive për t'i shpëtuar nga ujërat.

Intervistë me zotin Pano Zhango, banor i Hjustonit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:04 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG