Lidhje

Perspektiva e anëtarësimit të Ballkanit Perëndimor në BE


Sot në Podgoricë u mblodhën ministrat e integrimit të rajonit në konferencën "Ballkani Perëndimor dhe Unioni Europian: perspektiva e anëtarësimit", një takim me rastin e 10 vjetorit të marrëveshjes së stabilizim asocimit të Malit të Zi dhe BE-së.

Perspektiva e Ballkanit Perëndimor drejt BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG