Lidhje

Parku i Dinozaurit, një perlë e fshehur e parqeve amerikane


Vizitori i parqeve kombëtare, Mikah Meyer, është rikthyer në parkun kombëtar të Dinozaurit. Përpos formacioneve të vjetra shkëmbore dhe fosileve të dinozaurëve, parku gjigand, i cili shtrihet në dy shtete amerikane, shquhet gjithashtu për një kanion unik.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG