Lidhje

Tiranë: Diskriminimi i pacientëve dhe të drejtave të tyre


Tiranë: Diskriminimi i pacientëve dhe të drejtave të tyre
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Në Shqipëri jetojnë mbi 300 mijë pacientë me sëmundje kronike.
Shpesh të drejtat e tyre shkelen, ndaj shoqatat e pacientëve me sëmundje kronike krijuan sot një rrjet për të shtuar presionin ndaj autoriteteve, duke kërkuar një trajtim dinjitoz.

Tiranë: Diskriminimi i pacientëve dhe të drejtave të tyre
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG