Lidhje

Kalendari 2018


Zëri i Amerikës po shpërndan kalendarin për vitin 2018.

Nëse dëshironi një kopje dërgoni kërkesën në emailin:

shqip@voanews.com

Ju lutem shkruani të plotë adresën postare se ku duhet t’jua dërgojmë kalendarin. Kalendari shpërndahet falas.

Ky vit shënon 75-vjetorin e krijimit të Zërit të Amerikës. Me këtë rast jemi të interesuar të dimë përshtypjet tuaja për Zërin e Amerikës dhe momentet që ju kanë lënë më shumë mbresë nga transmetimet tona në vite.

KALENDARI 2018
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:25 0:00

XS
SM
MD
LG