Lidhje

Kosova dhe fati i 1600 personave të zhdukur


Në Kosovë ende nuk dihet asgjë për fatin e rreth 1600 personave të zhdukur gjatë luftës. Veprimtarët humanitarë thonë se këtë proces po e ngadalëson mungesa e vullnetit politik, ndërsa familjarët janë të zhgënjyer nga pritja e gjatë që vazhdon prej 19 vjetësh.

Kosova dhe fati i 1600 personave të zhdukur
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:06 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG