Lidhje

Fushata për zgjedhjet në komunën e Ulqinit


Me 4 shkurt në Komunën e Ulqinit në Malin e Zi, mbahen zgjedhjet vendore ku garojnë tetë parti dhe dy koalicione. Partitë politike shqiptare në këto zgjedhje janë rreshtuar në tre lista zgjedhore. Zgjedhjet për komunën me shumicë shqiptare në Malin e Zi, vlerësohen si tejet të rëndësishme.

Fushata për zgjedhjet në komunën e Ulqinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG