Lidhje

Tiranë: Negociatat me Bashkimin Evropian


Në Tiranë, partitë politike e mbyllën me një deklaratë të përbashkët mbledhjen e Komitetit të Stabilizim - Asociimit. Ata i kërkuan së bashku Komisionit Evropian të rekomandojë hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe u angazhuan të japin secila ndihmesën e tyre.

Tiranë: Negociatat me Bashkimin Evropian
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG