Lidhje

Intervistë me Suela Koçibellinj, organizata "Vizion OJF"


Intervistë me Suela Koçibellinj, organizata "Vizion OJF"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:16 0:00

Intervistë me Suela Koçibellinj, organizata "Vizion OJF"

Vizion OJF është një organizatë që fokusohet tek ndihma ndaj familjeve të varfëra, kryesisht nënës dhe fëmijës, jo vetëm me plotësimin e nevojave bazë të tyre por edhe shkollimin e tyre. Shoqata e cila mbështetet financiarisht nga ndihma të huaja numëron disa shkolla të ristrukturuara në disa qytete.

XS
SM
MD
LG