Lidhje

Fondi Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit mbështet biznesin


Fondi Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit mbështet biznesin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Fondi Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit po mbështet zhvillimin e qëndrueshëm të bizneseve në zonën muzeale të Shkodrës, të shpallur si Monument Kulture. Përfaqësues të Shoqatës së Biznesit dhe Bashkisë së Shkodrës thonë se, përmes formave të bashkëpunimit, po nxisin fuqizimin e bizneseve dhe zhvillimin e turizmit në këtë pjesë të rëndësishme të qytetit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG