Lidhje

Festimet e Kurban Bajramit në Kosovë


Festimet e Kurban Bajramit në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetar e politikë të vendit krahas përgëzimeve bënë thirrje për më shumë solidaritet ndërmjet qytetarëve. Nga Prishtina njofton korrespondentja jonë, Edlira Bllaca.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG