Lidhje

Analistët mbi shkaqet pas nostalgjisë për komunizmin


Shkaqet pas nostalgjisë për vitet e komunizmit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:32 0:00

Nostalgjia për vitet e komunizmit dhe për figurën e diktatorit Enver Hoxha shihet me shqetësim nga analistët. Ata shpjegojnë për Zërin e Amerikës se cilët flasin janë faktorët që fshihen pas këtij fenomeni.

Shkaqet pas nostalgjisë për vitet e komunizmit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:32 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG