Lidhje

Shqipëri, ende gjakmarrje dhe ngujim


Pasojat e gjakmarrjes në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:59 0:00

Pasojat e gjakmarrjes në Shqipëri

Gjakmarrja dhe ngujimi vazhdojnë të jenë të pranishëm në disa zona të Shqipërisë, sidomos në veri ku, sipas misionarëve të pajtimit, gjenden të ngujuara për shkak të gjakmarrjes rreth 40 familje. Misionarët e pajtimit thonë se, çdo vrasje rrezikon të pasohet nga gjakmarrja dhe ngujimi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG