Lidhje

Vetingu në politikë në Këshillin e Legjislacionit


Në Shqipëri, Këshilli i Legjislacionit në parlament, vendosi sot me votat e shumicës së majtë që nisma e opozitës për ndryshimet në Kushtetutë për të përfshirë dhe verifikimin e pasurive dhe lidhjeve të politikanëve me botën e krimit, të ndjekë procedurën normale dhe që propozimi t'i dërgohet Komisionit të Venecias.

Vetingu në politikë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG