Lidhje

Forum biznesi me Inspektorin e Përgjithshëm mbi abuzimet


Në Tiranë Dhoma Amerikane zhvilloi sot një forum biznesi me Inspektorin e Përgjithshëm mbi abuzimet e inspektorëve dhe reforma e nisur në këtë sektor. Forumi diskutoi me shqetësim mbi kontrollet e paplanifikuara, që u kushtojnë bizneseve shumë gjoba dhe rryshfete.

Forum biznesi me Inspektorin e Përgjithshëm mbi abuzimet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG