Lidhje

Dije Saraqi, stilistja e "Javës së Modës" në Nju Jork


Stilistja Dije Saraqi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Stilistja Dije Saraqi

Dije Saraqi, një stiliste nga Kosova erdhi në Shtetet e Bashkuara në vitin 2011 dhe që nga ajo kohë nuk është ndalur në suksesin e saj. Me durim, sakrificë dhe shumë punë ajo përfundoi shkollën dhe ndoqi pasionin e saj si stiliste në Nju Jork. Sot, Dija është një ndër artistet kryesore në grupin që përgatit modelet për “Javën e Modës”, ose Fashion Week, ngjarjen më të rëndësishme të industrisë së modës në Nju Jork.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG