Lidhje

Intervistë me drejtorin e Odës Amerikane të Tregëtisë, Arian Zeka


Intervistë me drejtorin e Odës Amerikane të Tregëtisë, Arian Zeka
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:14 0:00

Këto ditë në Shtetet e Bashkuara po qëndron një grup që përfaqëson kompani prodhuese, tregtare, të shërbimit, konsulencës dhe teknologjisë të Dhomës Amerikane të Tregtisë në Kosovë. Ata udhëhiqet nga z. Arian Zeka, Drejtor Ekzekutiv i saj. Zëri i Amerikës bisedoi me zotin Zeka rreth zhvillimeve më të fundit ekonomike dhe të ardhmen e investimeve të huaja në Kosovë.

XS
SM
MD
LG