Lidhje

Aktivisti Harry Bajraktari, ndan kujtimet e tij për ish-Presidentin e ndjerë Bush


Aktivisti Harry Bajraktari kujton ish presidentin Bush
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Aktivisti Harry Bajraktari kujton ish presidentin Bush

Biznesmeni dhe aktivisti i komunitetit shqiptaro-amerikan në Nju Jork, Harry Bajraktari, ndan gjithashtu kujtimet e tij për ish-Presidentin e ndjerë George Herbert Walker Bush, në një bisedë me Zërin e Amerikës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG